• Küçük Sanayi Sitesi 31. Blok No:48 Nilüfer/Bursa, TR

KURULUŞ

Zirve-Tek Demir Çelik, başta kalıpçılık sektörü olmak üzere demir ve çeliğe ihtiyaç duyulan her alanda, kaliteli hizmet ve hızlı sevkiyat anlayışıyla 2017 yılında kuruldu.

Ticari faaliyetlerine başladığı günden bu yana iş ahlakını ön planda tutarak, işine önce para değil dost kazanma ilkesiyle yaklaşan firmamız, geldiği noktada ülkenin değerli şirketleriyle uzunca zamandır ticaret yapmakta ve değerlerini kaybetmeden bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Amacımız, gelişen ülkemizde süreklilik sağlayarak çelik dendiğinde ülkemizde akla ilk gelecek şirketlerden bir tanesi haline gelmektir.Bunun için kendimizi sürekli yenileyip yatırımlarımıza devam etmekteyiz.

Fatih Mete

KALİTE POLİTİKAMIZ

Amacımız kurulduğumuz ilk günden bu yana geniş ürün yelpazemiz içinde yer alan, sıcak iş takım çelikleri, soğuk iş takım çelikleri, plastik kalıp çelikleri, yüksek hız çelikleri ve paslanmaz kalıp çeliklerini kaliteden ödün vermeden sertifikalı olarak, en son teknoloji ile birlikte ebatlandırıp hızlı sevkiyatla müşterilerimize ulaştırmaktır.


VİZYONUMUZ

Vasıflı çelik alanında; müşterilerimize, kaliteden ödün vermeden "uygun fiyat-kaliteli ürün" anlayışıyla ürünler sunarak bölgesinde en çok tercih edilen firma olmaktır.