• Küçük Sanayi Sitesi 31. Blok No:48 Nilüfer/Bursa, TR

SOĞUK İŞ TAKIM ÇELİKLERİ

Metalleri kesmek veya şekillendirmek için kullanılmakta olan soğuk iş takımları 200 derece altında çalışılan işlemlerde istenen sonuca ulaşılmasına destek olur. Kesme, hassas kesme, form verme, soğuk dövme ve toz presleme gibi işlemler için kullanılmakta olan takım çeliklerinin alımında ise bazı detaylara dikkat etmeniz önerilir.

  • Soğuk İş Takımı Çeliklerinin Özellikleri

İşlenebilirlik ve mukavemet özelliklerinin son derece önemli olduğu takım çeliklerde aynı zamanda sıvama direnci, aşınma direnci, homojen yapıda olması ve sertleştirilebilme özelliklerine de sahip olması beklenir. Kırılmaması ve istenen şeklin elde edilebilmesi için önemli olan tokluk ve süneklik özelliklerinin yanı sıra ısısal işlemlerde boyutsal kararlılık da göstermesi gerekir.

Soğuk iş takım çelikleri üretimde söz sahibi olan firmamızdan ürün seçimlerinizi yaparak talepte bulunabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerken ürün üretimleri ve çeşitleri ile ilgili detaylı bilgileri edinmeniz önemlidir.

İmalatlarda istenen üründen istenen özelliklerin sunulması için kaliteli tercihe yer açılması gerekir. Bu anlamda kaliteli ve garantili tercih için firmamızın uzmanlığı ve deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

  • Soğuk İş Takım Çeliklerinin Tedariki

Soğuk iş takım çeliklerinin üretimine yer veren firmamızdan ürün tedarikine yer vererek kaliteli seçimi tercih etmeniz mümkün olur. Konusunda uzman ve deneyimli ekip ile sunulan hizmetlerimizde ileri teknoloji ve ileri mühendislik bilgilerinden de destek alınarak işlemlere yer açılır.


Paylaş